Rejestracja: 723-186-483 | e-mail: szpital@citocare.pl

Nasze Standardy

 • Zespół specjalistów

  Zespół specjalistów

  Przykładamy wszelkich starań, by zapewnić pacjentom korzystającym z naszych usług jak najszybszy dostęp do szerokiego grona specjalistów oraz do kompleksowej diagnostyki.

 • Gwarancja na zabiegi

  Szeroka oferta zabiegów

  W zakresie naszych usług posiadamy zabiegi okulistyczne, laryngologiczne, urologiczne, ginekologiczne, ortopedyczne, neurochirurgiczne i chirurgiczne.

 • Nowoczesny blok operacyjny

  Nowoczesny blok operacyjny

  Nowoczesna aparatura i światowe technologie wykorzystywane w naszej placówce są gwarancją komfortu i bezpieczeństwa pacjentów. Posiadamy dwie nowocześnie wyposażone sale operacyjne oraz komfortowe sale pooperacyjne, umożliwiające wykonywanie precyzyjnych i minimalnie inwazyjnych zabiegów, po których pacjenci szybko wracają do normalnej aktywności.

 • Szeroka oferta zabiegów

  Komfortowe pokoje pacjentów

  Dysponujemy czterema salami pooperacyjnymi, w których pacjenci po zabiegach, w hotelowych warunkach, mogą odpocząć i dojść do sił pod troskliwą opieką naszego personelu.

 • Sprzęt wysokiej klasy

  Sprzęt wysokiej klasy

  Dysponujemy sprzętem wysokiej klasy m.in. kolumną endoskopową firmy Wolf wraz z osprzętem, która służy do wykonywania zabiegów techniką małoinwazyjną, a także mikroskop ZEISS - wysokiej klasy sprzęt optyczny wykorzystywany przy zabiegach wymagających maksymalnej precyzji.

 • Nowatorski sprzęt anestezjologiczny

  Nowatorski sprzęt anestezjologiczny

  Posiadamy na wyposażeniu aparat USG firmy Esaote – dzięki niemu anestezjolog może bezpiecznie i precyzyjnie wykonywać znieczulenia regionalne (tzw. blokady) do zabiegów. Tego rodzaju znieczulenie umożliwia szybszy powrót pacjenta do formy. Pod kontrolą ultrasonografu wykonywane jest również całe spektrum zabiegów z różnych dziedzin medycyny.

Zabiegi chirurgiczne dla dzieci i dorosłych

Zabiegi chirurgiczne dla dzieci i dorosłych

Specjalnością Cito Care jest także laryngologia dorosłych i dzieci, w ramach której przeprowadzamy m.in. leczenie chirurgiczne w obrębie jamy ustnej i gardła (operacje migdałków podniebiennych i gardłowego, leczenie chrapania), leczenie chirurgiczne w obrębie nosa i zatok przynosowych (korekcja małżowin nosowych - konchoplastyka, endoskopowa korekcja skrzywionej przegrody nosa), a także – jako nieliczni w regionie – zabiegi FESS, czyli czynnościową endoskopową operację zatok.